אודותינו

אודות בנטל תעשיות בניה

חברת בנטל תעשיות בניה נוסדה על ידי שם בוהדנא, בכוונה לתת שירות מקצועי ומעולה לכל סוגי עבודות הבניה, ואספקת חומרי המחצבה, והתרחבה גם לענפים נוספים, ביניהם ניתן למנות את הקמתן של בריכות שחייה עד לגמר, התקנת מדשאות סינטטיות בחצרות וגנים פרטיים וציבוריים ופינוי פסולת מסוגים שונים.

בנטל תעשיות בניה מעניקה שירותי שאיבות שומשום, חול, טיט ושאר חומרי מחצבה, וכן מספקת ומובילה את החומרים השונים לכל רחבי הארץ. בנוסף, עוסקת החברה בביצוע מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבניה והתשתיות, תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים של איכות, אמינות ושירות.

צוות העובדים המיומן והמנוסה שלנו

בבנטל תעשיות בניה, אנו שמים דגש על איכותו של צוות העובדים, בידענו כי אנשי המקצוע המיומנים שלכם הם הבסיס לשביעות רצונם של לקוחותינו הרבים. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע שעברו הסמכה וצברו ניסיון בכל סוג עבודה, לרבות אלו המתבצעות בתנאי גישה קשים ביותר או בגובה רב.

ציוד מקצועי ומתקדם מסוגו

אצלנו בבנטל תעשיות בניה מבינים שעבודה מיטבית מוכרחה להתבסס על ציוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולא חוסכים השקעה בכל הנוגע לכלי רכב ועבודה מהשורה הראשונה בעולם. אנו מחזיקים בציוד החדיש ביותר מבית ATLAS–COPCO ו-AVANT הנחשבים הטובים ביותר בתחום, ברמה הבינלאומית. הציוד והאביזרים הנלווים מאפשרים לנו לבצע עבודה מדויקת ונקייה בכל תנאי, אזור וגובה, לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו הרבים.

שירות מקיף ומענה מלא לצרכי לקוחותינו

השירות שלנו בבנטל תעשיות בניה כולל לא רק את אספקת החומרים והובלתם לשטח, אלא גם את הבאתם עד למיקום המדויק לפי דרישות הלקוח, לרבות פיזור אדמה וסומסום באופן אחיד ומיטבי. אנו מגיעים לכל אתר ובניין – החל מווילות צמודות קרקע ועד לבניינים רבי קומות, אתרי בניה ומבנים ציבוריים. היות שמנו לנו למטרה להפוך כל עבודה בתנאים קשים – לקלה, מהירה ואיכותית, אנו מחזיקים תמיד בציוד החדיש ביותר, המאפשר את ביצועה של כל משימה באופן מדויק ונקי, בכל תנאי, אזור וגובה.

שירותי שאיבה, אספקת חומרי מחצבה ועבודות בניה ותשתיות עם ערך מוסף

בנטל תעשיות בניה חרטה על דגלה מקצועיות, אמינות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר, לצד אדיבות ושירות עם חיוך. אנו שמים בראש סדר העדיפויות את הלקוחות, ומקפידים תמיד על עמידה קפדנית בזמנים. בנוסף, אנו מודעים לחשיבות העצומה של שמירה על איכות הסביבה, ונדאג תמיד לוודא שאזור העבודה שלנו יישאר נקי ופנוי עד תום בסופו של כל פרויקט או אספקה. זאת ועוד: אצלנו היושרה היא ערך עליון, וכחלק מכך אנו מציעים מחירים הוגנים ללקוחותינו ועומדים תמיד בכל התחייבויותינו כמו גם בלוחות הזמנים המוסכמים.

התקשרו אלינו עוד היום, ונשמח להעניק לכם הצעת מחיר משתלמת ולספק לכם את שירותינו על הצד הטוב ביותר.